אודות הייעוץ

האם אתם מרגישים חסומים בחייכם? תקועים באותו הגלגל החוזר על עצמו שוב ושוב, חשים כי חייכם אינם משקפים את מי שהנכם באמת, שאינכם מבטאים את כישרונותיכם ואת הקול הפנימי הייחודי לכם?
אם כן, יש להניח כי אתם חסומים פנימית.

חסימה יכולה להתבטא בהרבה מישורים- בעבודה, בחיי הזוגיות והמשפחה, בבריאות הגוף ובאובדן השמחה והחיות הפנימית. החסימה הזו מתפתחת דרך הדיבור שלכם, דפוסי ההתנהגות והחשיבה שלכם.9512540_s

החסימה מקבלת ביטוי וקול דרך חרדות, פחדים, דיכאונות, כעסים וגישה פסימית ומרירה כלפי החיים ואנשים סביבכם.

כמו כן היא גם יכולה להתבטא בבעיות שונות בגוף, בפרנסה ובמערכות יחסים וקשרים עם אנשים אחרים.
תקיעות כזו קוראת לאדם להתעורר ולהקשיב פנימה, להביט בתוכו ולאתר את שורש הבעיה.

כאן נכנס אבא לתמונה.

אבא

המדריך אותו אני מתקשרת מכונה "אבא" והוא בחר בכינוי זה היות ומטרתו היא לטפל באדם בכל היבטי חייו דרך הילד הפנימי השוכן בו.
הייעוץ עם המדריך ניתן דרך הטלפון ובשיחות עימו אבא מדבר עם הלקוח/ה בקולו שלו. אבא הוא מדריך חם ומאיר פנים, והשיחה עימו קולחת ונעימה.

ייעוץ עם מדריך רוחני מעניק לאדם יתרון וסיוע אמיתי בחייו, שכן המדריך אינו חי בזמן ובעולם שלנו, כי אם משתייך בהווייתו לעולם של אמת, אור ושמחה. המדריך מאוזן פנימית ואינו מגיע עם עומס אישי, רגשות מבולבלים ותסכולים. הוא מצוי באחדות עם עצמו ואלוקיו ולכן גם יכול להתחבר באופן נקי ובהיר לאדם לו הוא מייעץ.  למדריך אור אין אגו, ולכן הייעוץ שהוא מעניק הינו נקי וללא רבב.
מידע נוסף על המדריך מופיע בעמוד מיהו אבא.

הייעוץ

כל אדם הינו ייחודי, והדרך אותה יעבור בחייו נבראה ונוצרה במיוחד בעבורו.
הדבר דומה לטיול ביער מפותל, סבוך ויפה.
היות והדרך אינה מוכרת לכם אתם עלולים להיתקל בקשיים ותרצו להיעזר במדריך מקומי המכיר את שבילי היער ומנוסה בהעברת אנשים דרכם.

המדריך יכול לייעץ לכם כיצד לעבור את המסע בשלום, ממה להיזהר ואיזו היא הדרך הטובה והקצרה ביותר שתוביל אתכם ליעדכם. אך המדריך אינו יכול ללכת את המסע במקומכם, הוא לא יכול ולא צריך לחזות כל מכשול ובעיה שעלולים לצוץ במהלך הדרך.המדריך נמצא כאן ללמד אתכם על הדרך שתעברו ועל הכוחות הטמונים בכם ויסייעו לכם.

11787254_s

אבא מסייע לאדם להבין מהי הדרך הנכונה עבורו, ומעניק כלים והכוונה שיאפשרו לאדם לבנות עצמו ואת חייו מתוך שמחה וחיבור לעצמו ולמהותו.
במהלך השיחה אבא מאתר דפוסי חסימה ושורשי בעיות, וכן מנחה ומייעץ בבעיות קונקרטיות.
השיחה בנויה כדיאלוג, כדו-שיח בין הלקוח לאבא, כאשר הלקוח מעלה בעיות ושאלות עליהן הוא רוצה לקבל מענה ואבא מגיב בשאלות משלו שמטרתן להגיע אל שורש הבעיה, וכן בתשובות טיפוליות ורוחניות והנחיות פרקטיות להתמודדות עם המצב.
בחלק האחרון של השיחה אבא נותן לכל לקוח תרגילים, עבודה לבית שמטרתה לסייע בהטמעת הנאמר בשיחה, בשיפור המצב והקלתו, וכן במשיכת שפע ועזרה אנרגטית ורוחנית משמים.

מה לא ניתן בייעוץ

מה שאבא לא נותן הוא עתיד.
אנשים רבים חושבים ומצפים ששיחה עם מתקשר/ת תפתור את בעיותיהם עבורם ותמנע מהם לחוות קושי נוסף בדרך, אך המצב אינו כך.
אבא אינו כדור קסמים העונה על שאלות. הוא אינו באר משאלות שתנבא לכם את העתיד.
מדריכי אור כמעט ולא נותנים מידע על העתיד.
אבא ימסור לכם את המידע שיש ביכולתו להעניק בלבד. עליו להתחשב בניסיונות שעליכם לעבור ובגבולות המידע שאותו הוא יכול להעביר לכם.
אל תצפו מאבא או כל מדריך אור אחר להזהיר אתכם מכל עיכוב או מכשול הצפויים לכם. רק במקרים מסוימים ניתנת להם הרשות לעשות כן.
אם לקוח שואל את אבא בשיחה האם כדאי לו להתקבל לעבודה זו או אחרת, האם בת הזוג עימה הוא מתראה מתאימה לבניית חיים משותפים ואם הדירה שהוא בחר בה אכן טובה וכו, אבא יענה לו רק כמה שניתן ולא מעבר.

בשאלות כאלו ודומות להן מומלץ לקחת את דבריו של המדריך בערבון מוגבל, היות ואבא לא תמיד יוכל להזהיר אתכם מניסיונות, תיקונים וחוויות שנועדתם לעבור. רצוי שתלמדו לסמוך על האינטואיציה הפנימית הקיימת בכם ולהקשיב לקולכם הפנימי, הוא קולה של הנשמה.
זכרו, זוהי הדרך שלכם, ורק אתם יכולים לעבור אותה ולגלות את הצפון בה.

למרבה הצער לא חסרות מתקשרות המעבירות מידע מדויק על עתידות, אך זהו מידע שאינו ניתן בידי מדריכים מצד הקדושה, כי אם מהצד האחר, "הסטרא אחרא".
אותם מדריכים קיקיוניים מפתים אנשים בניבוי עתידות ובעובדות מדהימות על העבר, ובתוך המסרים האלו שוזרים מסרים שאינם טובים להם ולא מקצרים להם את הדרך כי אם מאריכים ומסבכים אותה.

המטרה שלנו אינה לנבא את העתיד כי אם לעזור לכם ללמוד מהעבר ולתקן את ההווה, לשגשג ולהצליח לבטא את הנקודה הפנימית החבויה בכם.

שמחה אמיתית מגיעה מצמיחה, מעבודה פנימית ובניית כלים.
במקום לנסות ולראות מה צופן לכם העתיד, בואו לבנות אותו.
אנחנו כאן כדי לעזור לכם בדרך, לחזק ולעודד, להיטיב עמכם ולרפא את מכאוביכם, וכן לעזור לכם להימנע במידת האפשר מניסיונות מיותרים ומחזרה על דפוסים שגויים המזמינים לחייכם בעיות נוספות.

אנו מאמינים כי ביכולתו של כל אדם לממש את חלומותיו, למצוא את אהבת חייו, להתפרנס בכבוד וברווח, להיות בריא וחופשי בנפשו ובגופו ולחיות בשמחה. כל זאת מתוך חיבור עמוק לעצמו, לילד הפנימי שבו ולבוראו.

אנשים המוצאים עצמם ראויים לחיים של שמחה מוזמנים ליצור עמנו קשר

במייל: efrat@dream.co.il

נא לשלוח שם מלא ושם אמא, גיל ואת הסיבה לפנייה לייעוץ בקצרה.