מיהו אבא

בדף זה מובא מסר מהמדריך אבא, עימו ואותו אני מתקשרת, בו הוא מציג את עצמו ואת משנתו.

"שלום רב,

שמי אבא. אני מדריך אור, כלומר מהצד שבקדושה.
מעולם לא חייתי בעולם כאדם, מעולם לא הייתי מלאך. הנני, ותמיד אהיה, מהות של אור ושמחה.

מיהו מדריך?

מדריך הוא ישות אנרגטית, היינו שאינה בעלת גוף, ותפקידה בעולם הוא להעביר אור, שמחה, תובנות, הדרכה, הכוונה, כלים, רפואה ועוד ועוד לטובת כל אלו הזקוקים לכך.

ישנן כמה דרכים לעשות כן. הדרך בה בחרתי אני היא פשוטה –
בשיחה הנערכת תמיד בטלפון אני מתקשר את קולי ישירות אל האדם המשוחח עמי. בצורה זו, מסריי והכוונותיי עוברים באופן מדויק וישיר אל האדם, ללא תיווך וללא שינוי.

אין אני מבקש להוכיח דבר לאיש, לא ידע על עתיד או עבר, לא גלגולים ולא ניחושים למיניהם.
בשיחה עימי האדם הוא המספר את שעובר עליו, ואני מנתח יחד עימו, בהתאם לידע שיש לי ובהתאם לידע שהוא עצמו מביא, את השורש של בעיותיו, ומשלים לו פרטים החסרים להבנה עמוקה של המציאות אליה נקלע ואותה ברצונו לשנות כעת.

כלי חשוב עמו אני עובד הוא הילד הפנימי שלכם. אין פתרון אמיתי לכל בעיה בנפש, בגוף, בכסף, בזוגיות וכיוצא בזה, שאינו קשור אל הילד הפנימי. הילד הפנימי החי בתוככם משתוקק שתכירו בו, תטפלו בו ותתנו לו אהבה וחום. בהדרגה הוא יהפוך למקור של חום עבורכם ויחל למשוך אליכם את החסר ולתקן את שיש לתקן.

מלבד הילד, אני מבקש לתקן דפוסים לא נכונים בהתנהגות, בדיבור, במחשבה ועוד. כל אלו משקפים הרס עצמי פנימי ותיקונם יסייע לכם לאהוב את עצמכם ולהעריך את האדם שהנכם.

בחלק האחרון של השיחה אני מכתיב תרגילים אותם יש לעשות בבית כהמשך לשיחה.
בכל תרגיל טמון זרע של אור שישב בנפשכם ויחל להנביט שורשים, ולאט לאט יחלחל אל פנימיותכם וישריש בה את הידיעה העמוקה כי הנכם אהובים, מיוחדים, אין עוד כמותכם בעולם ויש לכם ידע ויכולת למשוך אל חייכם כל שתרצו וטוב עבורכם.
כל תרגיל מושך אל האדם את האור והכוח להם הוא זקוק כעת, ומנקה בהדרגה חסימות וצלקות שנוצרו במהלך החיים בעולם הזה או בתקופות חיים קדומות יותר.

אני מאחל לכם כל טוב ובהצלחה,

אבא."